«

»

sty 08 2014

Sklep myśliwski „Bieszczady” w Sanoku

Kilka dni temSklep myślwski w Sanokuu otwarty został w Sanoku długo oczekiwany sklep dla myśliwych. Nie jest to salon, który można porównać do krakowskiej „Kniei” Mariusza Rubisia, ale nasz (tj. sanocki) jest urządzony równie gustownie i z dużym smakiem. Na naszą bieszczadzką klientelę zupełnie wystarczy. Jest tam wszystko, co potrzebuje myśliwy do polowania; od broni i amunicji, po obuwie, odzież i akcesoria myśliwskie. Zamknięcie o wiele uboższego sklepu przy ul. Orzeszkowej dało się odczuć nie tylko miejscowym myśliwym. Po „byle co” trzeba było jechać do najbliższego sklepu w Krośnie, w którym oferta handlowa nie obejmowała ni broni, ni amunicji. Tutaj mamy w zasadzie wszystko, wyeksponowane starannie, choć na małej przestrzeni wystawienniczo-handlowej. .
Sklep jest otwarty od 10.00 do 18.00 w dnie powszednie, w sobotę od 10.00 do 17.00. Mieści się w budynku marketu „InterMarche” przy ul. Beksińskiego 4, na I piętrze w prawej części galerii handlowej. Swoje potrzeby i pytania można skonsultować telefonicznie pod numerem: 606270317 lub poprzez pocztę mailową: [email protected]
Życzę właścicielowi sklepu wysokich obrotów, a Kolegom udanych zakupów.

1 comment

  1. Jakub

    Bardzo dobry sklep. Brakowało takiego miejsca w Sanoku, wprawdzie mało łuków i akcesoriów łuczniczych, niemniej jednak uważam, że to tylko kwestia czasu. Ponadto, sprzedawca bardzo miły i uprzejmy. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *