«

»

kwi 28 2013

Myśliwi w sieci – konkurs ZG PZŁ rozstrzygnięty

Zdobywca I miejsca indywidualnieMiło mi zakomunikować Kolegom – myśliwym internautom, że w tegorocznej edycji konkursu na stronę internetową o tematyce łowiecko – przyrodniczej, moja strona wilczeecha.net.pl została wyróżniona II nagrodą w kategorii „strony prywatne”. W tej kategorii zwyciężyła strona www.polunek.pl. Wręczenie nagród we wszystkich kategoriach odbyło się wczoraj 27 kwietnia, w czasie drugiegII nagroda indywidualnieo dnia X Międzynarodowych Targów Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji w Warszawie. Dodam dla porządku sprawy, że w kategorii stron okręgowych III nagrodę zdobył Okręg Lublin za stronę www.lublin.pzlow.pl (I i II nagrody nie przyznano). Najlepszą stroną Koła łowieckiego okazała się strona Koła Łowieckiego „Rega” w Gryficach: www.rega.org.pl. Pełny komunikat o laureatach i wyróżnionych można znaleźć na stronie internetowej Zarządu Głównego PZŁ.
Dziękuję Organizatorom i Jurorom, gratuluję zwycięzcom w tej i innych kategoriach konkursowych i do spotkania na podobnym konkursie w przyszłym roku.

2 comments

  1. ben

    zawsze się zastanawiam jak widząc jakieś zwierzę można chcieć mu odebrać życie – co to by mi dało? moim zdaniem trzeba zakazać polowań, przecież nie jest tak że jak nie będą zabijać zwierząt , to będą zabijać ludzi. regulacją stanu zwierzyny zajmą się drapieżniki(wilki, rysie, pumy-teraz prawie juz wytępione jak wiele innych gatunków), ale dla najbardziej zawziętych myśliwych można wprowadzić taki model jak w wędkarstwie ‚catch and release’ czyli strzał nabojem usypiającym , zdjęcie z „upolowanym” zwierzakiem i z powrotem go do lasu .Strzelby takie już istnieją, nie są wcale drogie przy cenach tradycyjnych sztucerów, a zasięg mają taki jak broń gładkolufowa. nie będziemy pierwsi, bo bodajże Holandia zakazała już polowań, ale pomyślmy ilu zwierzętom ocalimy życie i oszczędzimy cierpień . Z łowieckim pozdrowieniem dla naprawdę kochających przyrodę – Darz Bór

  2. Gienek

    Gratuluje Edziowi Woznemu wyroznienia za strone internetowa i wreczenia mu II nagrody w konkursie ZGPZL w Warszawie w dniu 27 kwietnia 2013. Jednoczesnie przesylam serdeczne pozdrowienia z Kanady z mysliwskim ” Darz Bor”.:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *